Kernredactie

Marc Bockstaele

(Ere-) hoofdcommissaris 

GFP-Gent 

Expert politieverhoor, Federale Politie, België

marc.bockstaele@skynet.be

Philippe De Baets

ABVV Oost-Vlaanderen, 

Expert groene criminologie en inspectiediensten

philippe.debaets@skynet.be

Sofie De Kimpe

Hoofddocent Vakgroep Criminologie, Vrije Universiteit Brussel, België

sofie.de.kimpe@vub.be

Janine Janssen

Lector Avans Hogeschool; Lectoraat Korps Nationale Politie, Nederland

janine.janssen@politie.nl

Timo Kansil

Hoofd Beleidsontwikkeling, Directeur Operatiën Korps Nationale Politie, Nederland

timo.kansil@politie.nl

Renze Salet

Universitair docent, Vaksectie Strafrecht & Criminologie, Universiteit Nijmegen, Nederland

r.salet@jur.ru.nl

Auke van Dijk

Senior strategisch adviseur Korps Nationale Politie, Nederland

auke.van.dijk@politie.nl

Antoinette Verhage

Docent Vakgroep Criminologie, Strafrecht en Sociaal Recht, Universiteit Gent, België

antoinette.verhage@ugent.be