Kernredactie

Philippe De Baets

ABVV Oost-Vlaanderen, 

Expert groene criminologie en inspectiediensten

philippe.debaets@skynet.be

Sofie De Kimpe

Hoofddocent Vakgroep Criminologie, Vrije Universiteit Brussel, België

sofie.de.kimpe@vub.be

Marc Cools

Marc Cools, Hoogleraar Criminologie, Universiteit Gent en Vrije Universiteit Brussel, en gastprofessor Nyenrode
marc.cools@ugent.be

Janine Janssen

Lector Veiligheid in Afhankelijkheidsrelaties (Avans Hogeschool), hoofd onderzoek bij het Landelijk Expertise Centrum Eergerelateerd Geweld van de Nationale Politie en bijzonder hoogleraar Rechtsantropologie aan de Open Universiteit.

janine.janssen@politie.nl

Timo Kansil

Directeur Operatiën Korps Nationale Politie, Nederland

timo.kansil@politie.nl

Renze Salet

Universitair docent, Vaksectie Strafrecht & Criminologie, Universiteit Nijmegen, Nederland

r.salet@jur.ru.nl

Auke van Dijk

Senior strategisch adviseur Korps Nationale Politie, Nederland

auke.van.dijk@politie.nl

Antoinette Verhage

Docent Vakgroep Criminologie, Strafrecht en Sociaal Recht, Universiteit Gent, België

antoinette.verhage@ugent.be